Ładowanie...

Najlepszy portal randkowy dla singli, którzy szukają bratniej duszy. Serwis randkowy dla wierzących singli.

3 podstawowe zasady, jak kogoś znaleźć


Wypróbowałeś już kiedyś inne portale randkowe? Dokąd zaprowadziło Cię "swipowanie" na Tinderze? Straciłeś cierpliwość przy pięćdziesiątym trzecim pytaniu w formularzu rejestracyjnym na stronach takich jak eHarmony? Masz wrażenie, że darmowe członkostwo w niczym nie pomaga, skoro nie oferuje żadnych możliwości na nawiązanie jakiegokolwiek kontaktu? Denerwują Cię już strony takie jak Match.com ze swoimi zagmatwanymi planami subskrypcji?


Zdecydowaliśmy się podsumować negatywne doświadczenia użytkowników z innych serwisów randkowych. Dlatego właśnie skróciliśmy proces rejestracyjny do minimum, udostępniliśmy nowe funkcje kontaktu posiadaczom Usług podstawowych, ułatwiliśmy korzystanie z serwisu randkowego i uczyniliśmy plany płatnicze bardziej przejrzystymi. Staramy się jak najbardziej uprzyjemnić wam korzystanie z naszego portalu. Aby znaleźć swoją drugą połówkę należy jeszcze pamiętać, o przestrzeganiu kilku podstawowych zasad.

 

1. Przedstaw się


Bramy serwisu randkowego są otwarte dla wszystkich osób stanu wolnego, które są chętne poświęcić przynajmniej dwie minuty na założenie profilu. Rejestrację skróciliśmy do minimum, dzięki czemu nie musisz odpowiadać na cały szereg zbędnych pytań. Gorąco jednak zachęcamy do znalezienia chwilki czasu i rzetelnego uzupełnienia profilu. To właśnie informcje, które udostępniasz mogą przyciągnąć uwagę potencjalnego przyjszłego partnera lub partnerki!

2. Szukaj, przeglądaj i pisz


Nasze narzędzia do wyszukiwania są intuicyjne i można z nich korzystać również mając Usługi podstawowe. Kiedy wyświetlone zostaną wyniki wyszukiwania, wystarczy kliknąć w zdjęcie, które Cię zainteresowało. W ten sposób wejdziesz na profil użytkownika. Jeśli zdecydujesz się napisać do danego użytkownika, wystarczy tylko wybrać sposób kontaktu.

3.Aktywność


Wyobraź sobie, że jesteś na przyjęciu. Jakie są szanse na to, że ktoś Cię zauważy i zaprosi na randkę, jeżeli będziesz cicho siedzieć w najciemniejszym kącie sali? Raczej niewielkie. Tak samo to działa na serwisach randkowych, jednak w odróżnieniu od barów i klubów, tutaj masz pewność, że inni również szukają bratniej duszy. Nie musisz więc czekać na żaden sygnał. Weź sprawy w swoje ręce i nie daj się zniechęcić pojedyńczymi niepowodzeniami! Pisz i pisz do skutku! Masz tyle szans, ile sam sobie stworzysz!

 

Naszym celem jest Twój sukces. Jeśli z naszą pomocą uda Ci się kogoś znaleźć, sprawi nam to ogromną radość. Zatem kiedy tak się stanie, a Ty nas o tym poinformujesz, możesz mieć pewność, że będziemy w siódmym niebie!

Mamy nadzieję, że członkostwo na portalu przyniesie Ci wiele korzyści i uda Ci się znaleźć swoją bratnią duszę. Pamiętaj, że trzymamy za Ciebie kciuki!