Ładowanie...

Najlepszy portal randkowy dla singli, którzy szukają bratniej duszy. Serwis randkowy dla wierzących singli.

Nowoczesny serwis randkowy dla samotnych katolików


Na naszej stronie oferujemy możliwość znalezienia partnera na całe życie. Nie obiecujemy cudów, nasz serwis randkowy ma za zadanie ułatwić użytkownikom szukanie drugiej połówki. Może się zdarzyć, że w momencie, w którym się zarejestrujesz, na naszym portalu nie znajdziesz żadnej osoby, która by Cię mogła zainteresować, lecz mimo to nie poddawaj się! Codziennie rejestruje się mnóstwo nowych użytkowników, a wśród nich może być ten jednyny!


Aktualnie oferujemy pakiety usług na dłuższy okres. W takcie tego okresu będziemy Cię informowali za każdym razem, kiedy zarejestruje się ktoś z Twojej grupy wiekowej, czy też kiedy ktoś zacznie się Tobą interesować. Szybki początek często zwiastuje szybki koniec, dlatego w budowaniu relacji należy uzbroić się w cierpliwość i pogodzić się z tym, że znalezienie odpowiedniego partnera może trochę potrwać. Taka jest właśnie nasza filozofia.

Za pełnoprawnych członków portalu uważamy użytkowników, którzy naprawdę chcą kogoś poznać, dlatego też filtrujemy wszystkie zarejestrowane osoby. Rejestracja u nas jest darmowa, aby każdy mógł wypróbować funkcje serwisu i zdecydować się, czy chce z nami pozostać. Kiedy skończy się ważność Usług podstawowych należy dokonać opłaty za aktywację usług portalu. Niniejsza opłata działa niczym spolegliwy filtr. Dzięki niemu Twój profil na naszym portalu będą odwiedzać tylko ci użytkownicy, którym naprawdę zależy na znalezieniu partnera i stworzeniu długotrwałego związku.


Kiedy poznajemy kogoś nowego, powinniśmy być otwarci i szczerzy, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć serwis randkowy, który swoim działaniem będzie będzie umożliwiał randkowanie online właśnie pod tym kątem.


Utworzyliśmy rzetelną i zwięzłą listę rzeczy, których możesz, a których nie powinieneś oczekiwać od serwisu randkowego.


Nasz portal randkowy jest:

  • darmowy w wersji podstawowej (Usługi podstawowe);

  •  płatny po wygaśnięciu Usług podstawowych; opłata za korzystanie z usług portalu gwarantuje, że na portalu pozostaną wyłącznie ci użytkownicy, którzy naprawdę chcą kogoś poznać; oprócz tego zwiększamy 7x widoczność płacących użytkowników, dzięki czemu rosną ich szanse na znalezienie partnera;

  •  bezpieczną stroną internetową łączącą osoby ze wspólnym celem, którym jest poznanie kogoś;

  •  rzetelnym polskim serwisem randkowym, na którym masz ogromną szansę na poznanie partnera na całe życie;

  •  serwisem oferującym dynamicznie rozwijającą się usługę, na korzystanie z której wciąż decyduje się coraz więcej osób;

  •  otwarci na opinie użytkowników; wcielamy w życie życzenia użytkowników i stawiamy na piedestale ich uwagi dotyczące działania portalu; jeśli zatem masz jakiekolwiek uwagi, podziel się nimi z naszym Wsparciem.

Nasz portal randkowy nie jest:

  • zwykłym chatem; oczywiście u nas również wysyła się wiadomości, emotikony i utrzymuje się kontakt z innymi użytkownikami, ale najważniejsze w tym wszystkim jest budowanie relacji; poza tym, możesz dowiedzieć się więcej o osobach, które Cię zaintrygowały już tylko dzięki informacjom zawartym w profilu;

  •  usługą do natychmiastowego poznawania nowych osób w stylu Tindera; jeśli lubisz zabawę w poznawanie się, zaloguj się na Tinderze; jeśli zalezy Ci na prawdziwej relacji, z radością przywitamy Cię w naszych szeregach; naszym zdaniem partnera na całe życie nie można znaleźć jednym „swipem”;

  •  stroną przepełnioną podglądaczami, którzy przeglądają tysiące profili i śmieją się ze zdjęć innych – takich osób szybko się pozbywamy;

  •  grupą kontrolujących wszystko przemądrzalców; nie wywieramy na nikogo nacisku, ani nie zmuszamy do zmiany koncepcji dotyczących potencjalnego partnera – o wszystkim decydujesz sam.

Ponieważ wielu naszych użytkowników wypróbowało już inne portale randkowe, przetestowaliśmy ich funkcjonalność i porównaliśmy ją z naszym serwisem. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co podoba się użytkownikom na naszym portalu, zerknij tutaj.

Jeżeli zainteresowało Cię coś, co przeczytałeś, odwiedź naszą stronę główną.

     Ola                                 Wojciech


Kontakt: ola@singlekatolik.cz

CenyUsługi podstawowe są darmowe. Przedłużenie usługi lub przejście na wyższą (= kompletną / ekskluzywną) usługę jest objęte opłatą. Ceny pojedyńczych rodzajów usług i metody płatności są dostępne do wglądu na stronie Aktywacji na Twoim koncie na portalu randkowym.

Ustalenia prawne:

Warunki korzystania z usługi i Zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w sekcji „Warunki”. Stosowne ustalenia prawne dotyczące zwrotu zapłaconej kwoty zostały zawarte w punkcie 8 Warunków korzystania z usługi. Usługodawca dokonuje zwrotów wpłaconych pieniędzy, wyłącznie w przypadku, że udowodnione zostanie dokonanie opłaty przez osobę trzecią, która niniejszym dopuściła się czynu karalnego. Zmiana decyzji użytkownika nie jest podstawą do zwrotu już dokonanych płatności. Zasady przetwarzania danych osobowych zawierają m.in.: ustalenia dotyczące ochrony danych osobowych, cookies i wysyłania informacji handlowych.

Witryną zarządza firma Codexum s.r.o., z siedzibą Kaprova 42/14, Stare Miasto, 110 00 Praha 1, REGON 17301858, zapisanej w rejestrze handlowym prowadzonym przez Sąd Miejski w Pradze, sekcja C, przegródka nr 369627, i firma DuPonti s.r.o., z siedzibą Kaprova 42/14, Stare Miasto, 110 00 Praha 1, zapisanej w rejestrze handlowym prowadzonym przez Sąd Miejski w Praze, sekcja C, przegródka nr 225407, REGON 02809931, za pośrednictwem swoich pracowników i partnerów.

E-mail: info@happysupport.net